•

1. ZAJĘCIA KULINARNE "KUCHCIKOWO" - Odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 13.00 - 14.00, prowadząca -  p. Agnieszka Drajewicz

Celem zajęć kulinarnych jest nauczenie dzieci czerpania radości ze wspólnego przygotowywania posiłków, zainteresowanie dzieci pasją gotowania, tworzenia przysmaków oraz wyrabianie nawyków zdrowego odżywiania. Podczas tych zajęć dzieci rozwijają swoję kreatywność, samodzielność oraz  sprawność manualną, a także uczą się planowania swoich działań.

2. ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE - Odbywają się w każdy wtorek w godz. 13.00 - 14.00, prowadząca - p.Karolina Wsół

Celem zajęć jest rozwijanie sprawności motorycznej w zakresie szybkości, skoczności, zwinności i zręczności. Kształtowanie pomysłowości oraz inwencji twórczej. Pzyjmowanie i utrzymanie prawidłowej postawy ciała podczas wykonywania ćwiczeń oraz wzmocnienie napięcia mięśniowego. Zainteresowanie dzieci różnyni formami aktywności fizycznej i zdrowym trybem życia.

3. ZAJĘCIA EKSPERYMENTALNE - Odbywają się w każdy czwartek w godz. 13.00 - 14.00, prowadząca - p. Maria Jarosik

Celem zajęć jest rozbudzanie u dzieci ciekawośći otaczającym światem przyrodyi i techniki. Nauczenie ich prowadzenia obserwacji, wyciągania trafnych wniosków z przeprowadzonych eksperymentów, doświadczeń i zjawisk przyrodniczych. Budzenie i aktywizowanie ciekawości oraz aktywności poznawczej dzieci.

4. ZAJĘCIA PLASTYCZNE - Odbywają się w każdy piątek, w godz. 13.00- 14.00,prowadząca - p.Urszula Buła

Celem zajęć jest rozwijanie zainteresowań i  uzdolnień plastycznych dzieci oraz ich możliwości twórczych w trakcie różnorodnych działań plastycznych. Doskonalenie sprawności manualnych, rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej poprzez wykonywanie prac różnymi technikami plastycznymi.