• Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

• W naszym przedszkolu zatrudnieni są specjaliści, którzy pomagają dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz dzieciom zdolnym

W ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej działa:

1. NEUROLOGOPEDA - p.Lidia Gruca - Łapka,  realizuje: Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka, Terapię logopedyczna indywidualaną i grupową, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne.

2. PEDAGOG SPECJALNY - p. Agnieszka Drajewicz, realizuje: Zajęcia rozwijające kompetencje społeczne, bajkoterapię, zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne, zajęcia rozwijające umiejętność czytania.

3. PSYCHOLOG - p.Karolina Wsół, realizuje ocenę i diagnozę dzieci z problemami behawioralnymi lub emocjonalnymi. Udzielanie poradrodzicom i dzieciom oraz projektowanie interwencji.

dodaj zdjęcia